Odkazy na další weby

Součástí půjčovny Vyrent je záruční i pozáruční servis stavebních strojů a nářadí. Provádí diagnostiku a identifikaci závady a opravu stroje. V případě nezbytnosti dlouhodobějšího servisu firma zapůjčí náhradní stroj z půjčovny.

Vyrábíme dřevěné vrtané fixační výplně pro fixaci zboží proti pohybu a otlačení v krabicích. Použití například pro fixaci tiskařských válců.

Lesamontero – rekonstrukce domů OKAL . Provádíme zejména  rekonstrukce domů OKAL, celkovou revitalizaci rodinných domů a montáže dřevostaveb na klíč..

Elektroinstalační práce. Rekontrukce, opravy, rozšíření rozvodů - od malých zakázek po rozsáhlé, včetně revizní zprávy

Provádíme záruční a pozáruční servis plynových spotřebičů . Montáž plynových spotřebičů, Uvedení spotřebičů do provozu.

Kompletní dodávky stavebního zámečnictví pro stavební firmy a velké stavební nadnárodní společnosti.. Svářečství, zámečnictví, kovovýroba.

Zakázková výroba v oblasti strojírenské výroby dodávky kompletních svařenců vč. obrábění pro energetiku, petrochemii, dopravní průmysl, výrobce obráběcích strojů a zakázkovou výrobu.

BOZP Centrum Internetový magazín o bezpečnosti práce a požární ochraně.

BOZP Praha - Komplexní služby v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany a veškerých revizí v Praze a okolí.

Bezpečnost práce Praha - Profesionální komplexní služby v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Školení BOZP a PO a zajištění veškerých revizí v Praze a okolí.

Školení bozp Praha - Profesionální školení v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany na srozumitelné úrovni. Komplexní zajištění veškerých služeb v oblasti BOZP v Praze a okolí.

BOZP Jihlava - Profesionálové v komplexním zajištění bezpečnosti práce, požární ochrany a veškerých revizí v Jihlavě a okolí.

BOZP Plzeň - Specialisté na profesionální a komplexní zajištění služeb v oblasti BOZP a PO v Praze a okolí.

©2006 - 2022 - MH TECH, s.r.o. | Vytvoření webových stránek: IR-webdesign.com | Odkazy | auto